Trudne zadania hafciarskie - haftowanie skarpetek, frotek, rękawiczek... 0
Trudne zadania hafciarskie - haftowanie skarpetek, frotek, rękawiczek...

Haft na skarpetkach, haft na rękawiczkach, haft na frotkach, czy na wąskich dzianinowych rękawkach - wszystko jest już możliwe dzięki tamborkowi PRH60 dostępnemu w zestawie z hafciarkami Brother serii PR i VR.

Tajemnica tkwi w specjalnej konstrukcji tamborka

PRH60 to z pozoru mały, płaski tamborek o polu haftu 6x4cm z wysokim brzegiem o krawędziach w kształcie elipsy. Właśnie wysoki brzeg tego tamborka pomaga zatrzymać naddatek elastycznej dzianiny, tak by miejsce pod haft pozostało łatwo dostępne.

Możliwość profesjonalnego haftowania

Na wyrobach gotowych, w trudno dostępnych lokalizacjach, na elastycznych dzianinach - customizacja wąskich wyrobów jak rękawki, skarpetki, frotki jest często oczekiwana przez Klienta. Zobacz w szczegółach jak to wykonać:

Wskazówki użycia

Upinając elastyczną dzianinę skorzystaj z naszej podpowiedzi - nie próbuj mocować flizeliny w tamborku zwykłym sposobem, upnij tylko samą skarpetkę, frotkę, czy inną dzianinkę w miejscu, gdzie będzie wykonywany haft. Flizelina zawsze jest konieczna, ułóż ją w postaci małego arkusika na płytce ściegowej pod tamborkiem i przytrzymaj przy pierwszych ściegach. Igła zaraz ją przyszyje, nie ucieknie nam i spełni swoje zadanie, a upinanie jej w tradycyjny sposób byłoby zbyt pracochłonne. Dla dzianiny najlepiej sprawdzi się flizelina typu cut away.

PRH60 to oryginalny produkt firmy Brother

Tamborek idealny do wyszywania małych haftów, jednak niezastąpiony do specyficznych funkcji jak haftowanie w trudno dostępnych lokalizacjach, na elastycznych dzianinach. PRH60 dostępny jest w standardowym wyposażeniu dla hafciarek serii PR: modeli PR1X, PR680W, PR1055X, VR.

Zobacz w naszym sklepie:

>>> Tamborek PRH60

>>> Brother VR

>>> Brother PR1X

>>> PR680W

>>> PR1055X

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl