Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Maty dedykowane dla ploterów Brother ScanNCut serii SDX pomogą w zadaniach wycinania różnych materiałów o różnych grubościach. Są stworzone, aby ułatwić pracę z powtarzalnym typem materiałów.

Zalecamy używanie maty ze słabym klejem do materiałów o grubości do 0.2mm, a dla grubszych materiałów - maty standardowej. Wskazówki co do materiałów znajdziesz w opisach poszczególnych mat. Obie te maty można regenerować wedle potrzeb.

maty dla serii SDX

W przypadku wgrywania wzorów do pamięci urządzenia wystarczy użyć maty do skanowania, która nie posiada kleju i jej główną zaletą jest szybka zmiana podkładu z wzorami bez jakiejkolwiek szansy na uszkodzenie lub ich zabrudzenie.

Jeśli pracujesz z filcem lub materiałami sypkimi warto zaopatrzyć się w nakładkę z bardzo mocnym klejem, a w przypadku jeśli zależy Ci na łatwej aplikacji stworzonego wzoru na inny materiał to folia transferowa jest tym co umożliwi to zadanie (w do wgrzania wystarczy żelazko).

Maty dedykowane dla serii ploterów SDX pomogą w zadaniach wycinania różnych materiałów o różnych grubościach. Są stworzone, aby ułatwić pracę z powtarzalnym typem materiałów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl