Laboratoria Przyszłości

Projekt Laboratoria Przyszłości - to realne wsparcie finansowe dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022. Namawiamy do skorzystania z możliwości powiększenia szkolnego parku maszyn - pomocy naukowych w pracowniach technicznych czy warsztatach. Oferujemy specjalistyczne i kreatywne maszyny do szycia, haftu i wycinania marki Brother, które są idealną ofertą dla nowoczesnej polskiej szkoły!

 

Projekt „Laboratoria przyszłości” 2021

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty kreatywnych maszyn do szycia, haftu i wycinania marki Brother, które są idealną ofertą dla nowoczesnej polskiej szkoły!

Nasze mocne strony to:

  • hafciarki Brother, a w szczególności

Brother M240D maszyna do haftu komputerowego z bogata biblioteką wzorów Disneya. Automatycznie wyszywa nicią na tkaninach wzory haftów, które można pobierać z pamięci wewnętrznej maszyny albo tworzyć samodzielnie w specjalistycznym oprogramowaniu hafciarskim (opis poniżej). Łatwa obsługa maszyny, polskie menu, wbudowane 10 czcionek, 125 wzorów hafciarskich w tym 45 wzorów Disneya, dostępne też wzory do wyszywania biżuterii z nitek. Pole haftu 10x10cm. Idealna maszyna na początek przygody z haftem, przed uruchomieniem zalecane przeszkolenie.

  •  plotery tnące ScanNCut

Brother SDX900 ploter tnący nożem mechanicznym z funkcją skanera. Fantastycznie kreatywne urządzenie do precyzyjnego wycinania w papierze, tkaninach, filcu, folii. W zestawie program do projektowania.

  • maszyny do szycia Brother

Maszyny do szycia, hafciarki i plotery marki Brother spełniają się idealnie w warunkach twórczej pracowni technicznej w szkołach podstawowych, średnich i zawodowych. Mamy już doświadczenie we współpracy z placówkami oświatowymi, w tym z ośrodkami dla dzieci i osób z ograniczoną niepełnosprawnością. Wszystkie proponowane sprzęty są bezpieczne, posiadają certyfikat CE.

Jesteśmy gotowi wystosować specjalną spersonalizowaną ofertę na potrzebę Twojej placówki, zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Kup maszynę stacjonarnie w Warszawie!

Sklep-Warszawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl