Opcje przeglądania

Hafciarki umożliwiają nanoszenie haftów zarówno na różnych materiałach jak i na gotowej odzieży, a także przyszywanie aplikacji. Obsługę ułatwia specjalne oprogramowanie pozwalające na przekształcenie rysunków i napisów w pliki hafciarskie. Oferujemy sprzęt z różnych półek cenowych - od prostych hafciarek za kilka tysięcy złotych po nowoczesne i zaawansowane modele za kilkadziesiąt tysięcy.

Hafciarki domowe to poręczne urządzenia do haftowania nadające się świetnie do domowej pracowni i służące wyłącznie do haftowania. Nie posiadają funkcji maszyn do szycia, czyli na przykład nie zszyją brzegów dwóch tkanin ani nie wszyją zamka błyskawicznego.

Maszyno-hafciarki są połączeniem dwóch maszyn – hafciarki i maszyny do szycia. Świetnie sprawdzają się małych, domowych pracowniach, w których nie ma miejsca na dwie maszyny.

Hafciarki przemysłowe charakteryzują się dużo większym polem haftu, możliwością haftowania kilkoma kolorami nici bez konieczności nawlekania igły po każdym wyhaftowanym kolorze, oraz większą liczbą wkłuć igły na minutę. Można na nich wykonywać haft na większych powierzchniach.

W tej grupie znajduje się również oprogramowanie do hafciarek i różnorodne akcesoria ułatwiające wykonywanie haftów: stopki, nici, igły, tamborki, nożyczki, kleje, flizeliny i hydrofolie.

Hafciarki

Brother V5LE Brother V5LE
Producent: Brother
Cena:

18 850,00 zł

szt.
zobacz więcej
Hafciarka Brother V3LE + GRATIS Hafciarka Brother V3LE + GRATIS
Producent: Brother
Cena:

13 420,00 zł

szt.
zobacz więcej
Hafciarka profesjonalna Brother VR Hafciarka profesjonalna Brother VR
Producent: Brother
Cena:

22 440,00 zł

szt.
zobacz więcej
Maszyna do szycia i haftu Brother NV2700 Maszyna do szycia i haftu Brother NV2700
Producent: Brother
Cena:

11 850,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl