Kup w przeciągu:

15

[]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Darmowa dostawa od 200 złotych wydanych na naszym sklepie!

Stopki do maszyn do szycia

Różnorodne stopki do maszyn do szycia umożliwiają precyzyjne i szybkie wykonanie wielu krawieckich wyzwań, takich jak wszywanie zamków błyskawicznych, marszczenie, szycie ściegiem owerlokowym na zwykłej maszynie, wszywanie kordonków i gumek, pikowanie czy szycie trudnych tkanin.
Oferujemy stopki do maszyn mechanicznych i komputerowych. Niektóre z nich służą do prostych czynności a inne ułatwiają skomplikowane działania, na przykład obszywanie dziurek przystosowane do wielkości guzików.
Przy zakupie stopki należy zwrócić uwagę na szerokość ściegu maszyny – różne rodzaje stopek mają wersję przystosowaną do szerokości 5 i 7 mm.
Zachęcamy do oglądania szczegółowych opisów poszczególnych stopek. W wielu przypadkach opisom towarzyszą filmiki instruktażowe.
Nasze stopki często pasują też do maszyn innych producentów niż Brother, ale przed ich zakupem do wykorzystania w innej maszynie należy pamiętać, że mogą różnić się kształtem i wielkością otworu pola pracy igły. W razie wątpliwości najlepiej porozumieć się z obsługą naszego sklepu.

Stopki do maszyn

Kup maszynę stacjonarnie w Warszawie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl