Opcje przeglądania
Cena
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Hafciarki umożliwiają nanoszenie haftów zarówno na różnych materiałach jak i na gotowej odzieży, a także przyszywanie aplikacji. Obsługę ułatwia specjalne oprogramowanie pozwalające na przekształcenie rysunków i napisów w pliki hafciarskie. Oferujemy sprzęt z różnych półek cenowych - od prostych hafciarek za kilka tysięcy złotych po nowoczesne i zaawansowane modele za kilkadziesiąt tysięcy.

Hafciarki domowe

To poręczne urządzenia do haftowania nadające się świetnie do domowej pracowni i służące wyłącznie do haftowania. Nie posiadają funkcji maszyn do szycia, czyli na przykład nie zszyją brzegów dwóch tkanin ani nie wszyją zamka błyskawicznego.

 

Maszyno-hafciarki

Są połączeniem dwóch maszyn – hafciarki i maszyny do szycia. Świetnie sprawdzają się małych, domowych pracowniach, w których nie ma miejsca na dwie maszyny.

 

Hafciarki przemysłowe

Charakteryzują się dużo większym polem haftu, możliwością haftowania kilkoma kolorami nici bez konieczności nawlekania igły po każdym wyhaftowanym kolorze, oraz większą liczbą wkłuć igły na minutę. Można na nich wykonywać haft na większych powierzchniach.

W tej grupie znajduje się również oprogramowanie do hafciarek i różnorodne akcesoria ułatwiające wykonywanie haftów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl